Veterinarji
Veterinarska Postaja Šmarje pri Jelšah
Zaprto · odpre jutri ob 7.00
Šmarje pri Jelšah, Savinjska, Slovenija
- Delovni čas
-
Ponedeljek 7.00–16.00 Torek 7.00–16.00 Sreda danes 7.00–16.00 Četrtek 7.00–16.00 Petek 7.00–16.00 Sobota 8.00–12.00 Nedelja zaprto Povzeto po podatkih ponudnika; ob praznikih je lahko drugače.
- Naslov
- Rogaška C. 46, 3240 Šmarje pri Jelšah, Slovenija Pot do tja
- Pokliči
- 03 818 27 70
- E-pošta
- smarje@tacka-veterina.si
- Spletna stran
- tacka-veterina.si
O ponudniku
Veterinarska Postaja Šmarje pri Jelšah je veterinarska postaja v kraju Šmarje pri Jelšah, ki skrbi za male in velike živali. Deluje od leta 1962. Ponuja preventivne in klinične preglede, cepljenja, poleg tega pa tudi kirurgijo, ultrazvok, laboratorijsko diagnostiko, oftalmologijo in oskrbo čebel. Strankam zagotavlja še dežurno oziroma nujno pomoč, obiske na domu, lekarno oziroma trgovino s hrano in opremo in nego in striženje.
Storitev
Sprejemajo
Pogosta vprašanja
Kje se nahaja Veterinarska Postaja Šmarje pri Jelšah?
Veterinarska Postaja Šmarje pri Jelšah se nahaja na naslovu Rogaška C. 46, Šmarje pri Jelšah, Savinjska, Slovenija.
Katere storitve ponuja Veterinarska Postaja Šmarje pri Jelšah?
Veterinarska Postaja Šmarje pri Jelšah ponuja: Kirurgija, Rentgen in ultrazvok, Laboratorij, Nujna pomoč 24/7, Specialistične obravnave, Obiski na domu, Lekarna in prehrana, Nega in striženje.
Katere živali sprejema Veterinarska Postaja Šmarje pri Jelšah?
Veterinarska Postaja Šmarje pri Jelšah sprejema: Rejne živali.
Kakšen je delovni čas ponudnika Veterinarska Postaja Šmarje pri Jelšah?
Delovni čas: Ponedeljek–petek, 7.00–16.00, sobota, 8.00–12.00 (Veterinarska Postaja Šmarje pri Jelšah).
Kako stopim v stik s ponudnikom Veterinarska Postaja Šmarje pri Jelšah?
Veterinarska Postaja Šmarje pri Jelšah: telefon 03 818 27 70; e-pošta smarje@tacka-veterina.si; spletna stran https://tacka-veterina.si/veterinarska-postaja-smarje/.